Mobilios Aplikacijos

Jei norite sužinoti kaip galite pradėti tobulėti šiais laikais jūs esate tinkamoje vietoje.

Android & IOS

Mes savo klientus, stengiamės aprūpinti naujausomis technologijoms ir pildyti jų vizijas mobiliujų aplikacijų pasaulyje. Mes užtikriname, jog programėlės veiktų skladžiai atliekame pastovius atnaujinimus, kad Jūsų klientai išliktu su Jumis.

Verslui

Turite internetinę parduotuvę, ar kitą internetinį verslą, o gal tiesiog norite padidinti savo darbų greitį? Susisiekite, mes Jums galime pasiūlyti individualų sprendimą pagreitinantį Jūsų mootanišką darbą. Juk tik taip dirbant galite pasiekti verslo aukštumų.

Ką Mes Galime Pasiūlyti

Verslui

Mūsų komanda siūlo patikrintus verslo sprendimus, norint pagreitinti savo monotonišką ar perilgai trunkantį darbą.

Mes Pasirūpiname, kad   programėlė veiktų skalndžiai ir būtų skirta įgivendinti jūsų norus, palengvinti kasdieninį darbą, ar planuoti ateinančius

 

 

Klientams

Savo klintams norime pasiūlyti naujausius sprendimus norint įgivendinti jūsų idėjas skaitmeniniame pasaulyje. Mes padedame su programėles planavimu, jos talpinnimu populiariausiose aplikacijų parduotuvėse Ir žinoma sukurimu.

Norite žadimo kuris būtų telefone? Ne bėda, Mes pasirūpinsime jo dizainu, funkcionalumu, garsais ir visa kita kas bus reikalinga.

Mes Siulome:

  • Programėles ar žaidimo sukūrimą
  • Dizainą kuris tenkintų Jūsų norus
  • Turinio sukūrimą
  • Mokėjimų integracijas
  • Reklamų integraciją

Ir žinoma, kai kuriems mūsų klientams to negana. Todėl mūsų komanda dirba su kiekvienu klientu individualiai, kad užtikrintų kad mūsų pateiktas sprendimas patenkins visus jūsų lūkesčius ir netik.

Susisiekite

Kontaktinė informacija

Susisiekite su mumis ir mes pateiksime Jums geriausią pasiūlymą

El. Paštas

info@svetainesjums.lt

Telefonas

Projektų vadovas:

+370 6 7764094

Rekvizitai:

MB „Esentialus“

Įmonės kodas 305440469

Susisiekite